Opis oferty

Zielone Zacisze to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Zamieszkają Państwo na komfortowym osiedlu w Osielsku. Nasza oferta obejmuje 8 przestronnych domów w zabudowie szeregowej o atrakcyjnym metrażu – 120 m2 każdy.

Wybierz Zielone Zacisze i poczuj jedność z naturą!

Osiedle znajduje się w Osielsku, malowniczej i spokojnej miejscowości położonej niecałe 12 kilometrów od centrum Bydgoszczy. Oprócz dojazdu samochodem, istnieje możliwość skorzystania z rozbudowanej sieci transportu publicznego. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilkaset metrów od osiedla.

Starannie zaplanowaliśmy lokalizację inwestycji, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort funkcjonowania. W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty usługowe, ośrodki edukacyjne i rekreacyjne, m.in. Myślęcinek.

 1. Atrakcyjny metraż – każdy dom o powierzchni 120 m2.
 2. Spokojna okolica w sąsiedztwie terenów zielonych.
 3. Doskonała komunikacja samochodem i transportem publicznym ze ścisłym centrum Bydgoszczy.
 4. Przydomowy ogródek dla każdego mieszkania.
 5. Pomoc doradców przy uzyskaniu kredytu.

Standard

 1. Fundamenty żelbetowe izolowane termicznie
 2. Gotowe trawniki i niskie nasadzenia
 3. System automatycznego nawadniania
 4. Strop międzykondygnacyjny gęstożebrowy
 5. Tynki zewnętrzne mineralne malowane
 6. Ściany działowe wykonane z pustaków (beton komórkowy 12 cm)
 7. Teren ogrodzony, brama sterowana pilotem
 8. Domy wyposażone w wideodomofon

Mieszkania

Osiedle Zielone Zacisze powstało, aby zapewnić Państwu komfort posiadania własnego domu przy zachowaniu korzyści płynących ze wspólnego sąsiedztwa.

Nasze osiedle jest idealne dla rodzin chcących zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużego miasta. Przydomowe ogródki pozwolą Państwu spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, a pobliski las stwarza możliwość uprawiania wielu sportów. Wybierz jeden z ośmiu domów w Zielonym Zaciszu i ciesz się życiem!

Lokalizacja

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK