Jak pracujemy?

Ofertę dostosowujemy pod osobiste oczekiwania naszych klientów, zapewniając im w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę. 

Dążymy do budowania trwałych i stabilnych relacji z naszymi Klientami oraz Kontrahentami. Pragniemy oddawać w ich ręce nieruchomości, o jakich zawsze marzyli, które będą atrakcyjne zarówno dziś, jak i za wiele lat! Wysokie standardy w pracy, realne uwzględnienie indywidualnych potrzeb Klientów oraz wybór najlepszych rozwiązań w budowie inwestycji są kluczowe w naszej firmie. 

ZADOWOLONYCH klientów
WYBUDOWANYCH DOMÓW RODZINNYCH
ODDANYCH MIESZKAŃ

DBAŁOŚĆ O DETALE

Naszą domeną jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W realizowanych projektach zwracamy uwagę na aktualne światowe trendy architektoniczne, proponując naszym klientom najlepszej jakości materiały budowlane. Spośród firm deweloperskich wyróżnia nas precyzja oraz dbałość o detale. Na wieloletnim doświadczeniu w branży opieramy naszą obietnicę solidnej realizacji inwestycji mieszkaniowych.

WIZJA I WARTOŚCI

Naszą misją jako firmy deweloperskiej jest zarządzanie nieruchomościami – od początku do końca realizujemy indywidualne projekty, nadzorując cały proces ich realizacji. Zrzeszamy najlepszych specjalistów z branży deweloperskiej.

 

NASZ ZESPÓŁ

FILIP ZYSK

ZAŁOŻYCIEL FK DEWELOPER

Koordynacja procesów formalno-prawnych związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowalnych.

Agnieszka Szlachcikowska

Specjalista ds. sprzedaży

Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klienta, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.