Rynek opiewa w ogromną ofertę mieszkań różnych deweloperów. Warto jednak wiedzieć, jakie trendy aktualnie panują w branży, aby następnie wybrać nieruchomość dla siebie, która będzie maksymalnie wygodna i dopasowana do współcześnie panujących standardów. Na co zwrócić szczególną uwagę i jakie rozwiązania cieszą się popularnością na rynku pierwotnym?

Balkony wykończone deską tarasową

Do szczególnie atrakcyjnych rozwiązań w kontekście deweloperki zaliczyć można stosowanie balkonów z wykończeniem deską tarasową. Przede wszystkim tego rodzaju przestrzeń fenomenalnie sprawdza się podczas odpoczynku – zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Z tego względu deweloperzy chętnie inwestują w mieszkania posiadające balkony bądź loggie. W najbliższym czasie trend ten będzie tylko i wyłącznie popularniejszy. Warto dodać, że loggia w porównaniu do balkonów prezentują się znacznie bardziej elegancko, jednocześnie są w stanie zapewnić cień.

Przestronne mieszkania z dwoma lub trzema pokojami

Ciągle największą popularnością cieszą się mieszkania o powierzchni w granicach 35-50 metrów kwadratowych. Zwykle tego rodzaju apartamenty posiadają dwie sypialnie. Z tego względu będą idealnie pasować do rodzin o charakterze 2+1. Atutem takiego rozwiązania jest przestronność połączona z korzystną ceną. Równie ciekawą propozycją wpisującą się w aktualne trendy są mieszkania osiągające od 70 do 90 metrów kwadratowych. Najczęściej posiadają od trzech do czterech sypialni. Poszczególne pokoje mogą nie tylko służyć rodzicom i dzieciom, ale być wykorzystywane również jako gabinet do pracy lub nauki.

Wygoda na najwyższym poziomie – winda

Do trendów w deweloperce zaliczyć możemy także posiadanie windy. Tego rodzaju wyposażenie to oczywiście przede wszystkim komfort. Tak ogromne udogodnienie bez wątpienia zadowoli każdą osobę, która zastanawia się nad zakupem mieszkania. Z windy korzystać mogą dzieci, osoby dorosłe oraz seniorzy. 

Dolina 39 w Bydgoszczy – inwestycja wpisująca się w aktualne trendy

Inwestycja Dolina 39 na terenie Bydgoszczy to nowoczesne osiedle przystosowane do potrzeb mieszkańców. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby były zgodne z współczesnymi trendami. Poza widną oraz balkonami na szczególną uwagę zasługują miejsca postojowe dla samochodów, a także dedykowana przestrzeń na rowery. Do dyspozycji mieszkańców pozostają również garaże i komórki lokatorskie. Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania, które będzie maksymalnie wygodne, a zarazem innowacyjne, osiedle Dolina 39 powinno Cię zainteresować!