Inwestycja przy ulicy Marcina Orłowity w Bydgoszczy to kameralny budynek, na który składają się trzy dwupoziomowe segmenty oraz cztery mieszkania.

Ta lokalizacja to gwarancja ciszy i spokoju po powrocie do domu oraz idealne miejsce dla ludzi ceniących komfort jaki daje bliskość centrum miasta i jednocześnie sąsiedztwo terenów zielonych. Inwestycja zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na bydgoskich Jarach.

LOKALIZACJA SPRZYJAJĄCA CODZIENNYM WYZWANIOM

W najbliższej okolicy znajdą Państwo wszelkie potrzebne punkty handlowe i usługowe, co ważne dostępne bez potrzeby korzystania z samochodu. W odległości krótkiego spaceru jest także przystanek autobusowy oraz kolejowy.

Nasza oferta to trzy segmenty jednorodzinne o powierzchni 97m2 każdy oraz cztery mieszkania. Do segmentów przynależą małe ogródki oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Mieszkania natomiast mają po jednym miejscu postojowym oraz ogródku.

MIESZKAJ W WYJĄTKOWYM OTOCZENIU

Na specjalną uwagę zasługują mieszkania trzy pokojowe z własnym ogródkiem o powierzchni 70m2 na dachu. Jest to niewątpliwie bardzo nietypowa oferta na rynku bydgoskim.