Prezentujemy nową inwestycję osiedla budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 118 oraz 69m2. – zlokalizowanych w miejscowości  Przypki gm. Tarczyn. Infrastruktura planowanego osiedla stwarza poczucie poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi, bliskość centrum Warszawy pozwala na szybki dojazd do miejsc pracy.

Dla każdego lokalu będzie przynależeć taras oraz ogród. Niektóre z ogrodów liczą sobie nawet 250 m2 i zapewniają mieszkańcom oazę spokoju . Dobrze powinny się tu czuć zwłaszcza osoby świadome swoich potrzeb, odpoczynek od panującego w centrum miasta zgiełku , dla których największe znaczenie ma dobra jakość życia.

Dlatego mieszkańcy oprócz mnogości terenów zielonych i rekreacyjnych znajdą w okolicy praktycznie wszystkie udogodnienia, które zapewnia miasto..

  • Budynki przygotowane pod montaż paneli fotowoltaicznych i wodne kolektory słoneczne – możliwość montażu kompletnej instalacji.
  • Ogrzewanie budynku przy pomocy wodnego ogrzewania podłogowego, jednostką grzewczą jest bufor z grzałką elektryczną.
  • Instalacja wodna z wodociągu , kanalizacja – indywidualne szamba posiadające wskaźnik zapełnienia.
  • Infrastruktura planowanego osiedla stwarza poczucie poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi, bliskość centrum Warszawy pozwala na szybki dojazd do miejsc pracy.

Największym atutem tego kameralnego osiedla jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Piękny kompleks Lasów Sękocińskich. Z myślą o turystach stworzono tu ścieżki dydaktyczne z utwardzoną nawierzchnią pozwalającą na swobodny przejazd rowerem, w sam raz na sobotni rajd rowerowy, czy rodzinny spacer. Na potrzeby rekreacyjne zagospodarowano nieczynną szkółkę leśną z niewielką polaną, gdzie można skorzystać z zadaszeń i miejsca na ognisko. W okolicy zespół Pałacowo-Parkowy Młochów oraz liczne Rezerwaty przyrody